November 15 2018 14:27:47

Navigace
Domů
Články
Ke stažení
Kategorie novinek
Galerie fotek
GTA San Andreas
Cheaty
Gangy
Postavy
HW nároky
Jídlo
Létání
Mini hry
Pro přítelkyně
Policejní hvězdičky
Porovnání s VC
Příběh
Rádia
Stanice
Tělocvik
Tuning
Účesy
Vlastní hudba
Dovednosti
Zbraně
Counter Strike 1.6
INSERT command denied to user 'extragamers'@'jupiter.srv.wz.cz' for table 'fusion_online'
Kdo je on-line
Hosté on-line: 0

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 9,262
Nejnovější člen: CorwynJevy
Mini hry

I) Sportovní minihry (Anh HAi)

 

1. Kulečník

 

 

Můžete si jej zahrát v každém baru. Většinou tam někoho potkáte, jak hraje. Pokud ho zabijete, tak z něho vypadne tágo. Můžete s ním hrát kulečník o peníze.

 

2. Basketbal

 

 

Pokud máte chuť, tak si můžete zahrát basketbal, nejbližší hřiště je kousek za Sweetovým domem. Tam si můžete vyzkoušet jen tak pro radost, pokud však chcete hrát v týmu, tak si najděte větší hřiště, který je kousek od CJ domku nad mostem. Ovládání je jednoduché.

 

II) Automatové minihry (Anh Hai)

 

1. Kde je najít?

 

 

Většinou v baru, nebo v supermarketu a obchůdku (24-7).

 

 

Samozřejmě i u CJ doma můžeme najít videohru.

 

2. Minihry

 

Go Go Space Monkey

 

 

Se svoji opičkou ničíte nepřátelské lodě, obdoba Xenonu 2.

 

Let´s get ready to Bumble

 

 

S včeličkou sbíráte kytky a musíte to splnit v časovém limitu.

 

Duality

 

 

Se svojí lodí odstřelujete buď bílé, nebo černé kuličky, popřípadě je budete sbírat.

 

They crawled from Uranus

 

 

Standardní arkáda, kde se svojí lodí ničíte invazní vojska z vesmíru.

 

III) Hazardní hry v kasinech (Michal Deus)


Další možností, jak si zahrát v této hře nějakou minihru je jít do kasina. Zahrajete si zde a můžete si i přivydělat nějaký ten dolar.

 

A) Slot Machine

 

Slot machine je obyčejný automat, do kterého hodíte dolar a čekáte, než se objeví tři stejné symboly. Nelze jej nijak korigovat, tak to ani nezkoušejte.

 

 

B) Wagger

 

Prostý kulečník, který si můžete zahrát v kasinu Floor nebo v jakémkoliv baru. Levým Shiftem a levým CTRL korigujete sázku a potvrdíte ji mezerníkem. Nyní hrajete. Pomocí myši otáčíte pohled, přičemž bílé blikající tečky vám ukazují směr odpalu bílé koule. Musíte se trefit do díry koulí vaší barvy. Barvu poznáte podle toho, jakou kouli zasadíte vy nebo spoluhráč jako první. V levém dolním rohu máte napsáno buď striped (polobarevné) nebo solid (jednobarevné).

 

Pravidla:dostat všechny koule své barvy do děr, potom černou. Nesmíte zasadit černou kouli do díry dřív, než tam pošlete všechny koule vaší barvy.

 

 

C) Roulette

 

Ruleta, kterou zná snad každý. Ne každý ale může znát význam všech symblolů, které jsou na hracím stole, proto je zde popíši. V ruletě si vsadíte podle svého gusta na nějaké pole a pak se točí. Pokud padne váš tip, tak vyhráváte. Můžete však vsadit na několik polí najednou, ale nemůžete překročit limit, který můžete maximálně vsadit.

 

 

1. Čísla od 1 do 36

Toto jsou čísla, která jsou na ruletě. Pokud na nějaké vsadíte, tak vám musí padnout. Můžete také ovšem zasadit žlutý kruh mezi dvě popřípadě čtyři hodnoty, přičemž vám alespoň jedna musí padnout. Nula je zcela vyjímečná, ale za její uspěsné padnutí obdržíte pět krát vyšší výhru, než kterou jste vsadili..

 

2. Red or Black

red (červená) a black (černá). Vsadíte-li na jednu z nich, tak hodnota, která padne, musí mít stejnou barvu jako pole, na které jste vsadili.

 

3. Třetiny

tyto tři pole vám rozdělují číselné hodnoty do třech třetin. Pokud vsadíte na první dvanáctku (1st 12), musí vám padnout nějaké z čísel 1 až 12. Ve druhé dvanáctce 13 - 24 a ve třetí 25 - 36.

 

4. Poloviny

Obdoba třetin, jen v 1 to 18 sázíte na čísla od 1 do 18 a v té druhé na čísla od 19 do 36.

 

5. Sloupce

Hrací pole je rozděleno na tři sloupce. Ten se vždy vztahuje na čísla nad ním.

 

6. Even or Odd

even (sudá), odd (lichá) - musí padnout číslo sudé nebo liché

 

4) Black Jack

Black Jack je naprosto stupidní hra. Pokud znáte Oko, tak tohle je úplně totéž. Musíte nahrát 21 bodů.

Karty mají hodnotu podle svých čísel (pětka 5 bodů, sedmička 7,...).
Eso se počítá za 1 nebo 10
Kluk (J), král (K), královna (Q) se počítají také za deset.

Nesmíte překročit 21 bodů, jinak jste prohráli. Na obrazovce vlevo dole vidíte vaše body.
Dole své karty. Levým talčítkem myši kartu přidáte do maximálního počtu pěti karet. Horní pole je bankéře, kde vám jeho první karta zůstane skrytá. Stisknutím levého Shift zdvojnásobíte sázku ve hře a mezerníkem si přejete odhalit soupeřovi karty a jste spokojeni s vašimi body.

 

 

5) Wheel of Fortune

 

Nic víc než kolo štěstí. Na stole vidíte hodnoty, na které můžete vsadit. Opět můžete vsadit na víc čísel. Mezerníkem spustíte kolo a doufáte, že padne vaše číslo.

 

 

6) Video Poker

 

 

Asi nejsložitější hra, ale já vám s ní pomůžu a uvidíte, že si ji oblíbíte. Je to malý automat, ve kterém se vám zobrazí hra. Postup je očíslován a jsou přidány i vysvětlivky a doporučené tipy.

 

 

1. Začátek

 

Nejdříve si pomocí mezerníku určíme sázku, tu vidíme vpravo pod položkou Wager (1.1). Na obrazovce  také vidíme vaši hotovost (1.2) a počet vhozených mincí (1.3). Po určení sázky stlačíme šipku vpravo a označí se nám dole tlačítko Deal (2).

 

2. Deal

Stisknutím mezerníku na Deal jsme spustili hru. Otočí se nám pět karet. Máme dvě kola na to, abychom vyhráli nějaké peníze. Šipkami a potvrzením mezerníku si vybereme karty, které chcete zachovat do dalšího kola - tlačítko Hold (3)

 

3. Hold

Držení karet do následujícího kola. Tlačítko nad kartou, kterou chceme nechat, zčervená.

 

4. Meaning of messages

 

Tak a je tu celý systém, podle kterého hrajete. Tady je význam všech slov, začneme odzdola, protože tam jsou nejmenší výhry.

 

Jacks or better - musíte mít alespoň jeden pár kluků (J), královen (Q), králů (K) nebo es.

Two Pairs - musíte mít dva páry karet se stejnou hodnotou, např.: dvě pětky a dvě šestky nebo dvě esa a dvě dvojky, atd.

Three of a kind - musíte mít tři karty stejné hodnoty (tři sedmičky, tři devítky,..)

Straight - musíte složit postupku z karet, přičemž nemusejí mít stejnou barvu (barvy jsou čtyři podle symbolů, nikoliv jen černá a červená), pouze hodnotu. Všechny karty musí do postupky zapadat a mohou být přehozené.

 

Pro neznalce postupka je: eso, dvojka, trojka, čtyrka, pětka, šestka, sedmička, osmička, devítka, desítka, kluk (J), královna (Q), král (K), eso

Flush - musíte mít čtyři karty jakékoliv hodnoty ale stejné barvy (symbolu) - barvy jsou čtyři (ne dvě - černá a červená).

Full House - musíte mít tři karty o stejné hodnotě a dvě o stejné hodnotě, která není taková, jako u trojice (např. tři dvojky a dvě desítky nebo tři esa a dvě pětky,...)

Four of a Kind - nutno mít čtyři karty stejné hodnoty (čtyři pětky, čtyři šestky,...)

Straight Flush - viz Straight, jen tentokrát musíte mít i stejné symboly karet.

Royal Flush - viz Straight, jen postupka musí být započata nebo ukončena esem, takže přichází v úvahu jen dvě řady, a to buď - eso, dvojka, trojka, čtyrka, pětka; nebo desítka, kluk (J), královna (Q), král (K), eso.

 

Tipy: je vhodné si schovávat eso a krále, popř. královnu a kluka. Ostatní karty odhazujte, pokud nemáte dva páry, nebo něco, co se vám podle pravidel výše hodí. Nemá význam si schovávat jeden pár nízkých karet. Zbytek už je jen na vás.


IV) Minihry se šipkami

 

1) Lowride Challenge

 

Každý víkend se na nádraží v Los Santos u EL Corony koná Lowrider Meeteing. Stačí se přihlášit u chlapíka v červeném kruhu a mít lowrider auto. Pak už jen skáčete podle hudby přesně jako v misi Caesar Vialpando.


 

2) Disco

 

Stejná mise na šipky, jen taneční. Opět musíte chytit ten správný rytmus.

 

 

V) Dostihy

 

Peníze si můžete vydělat taky pomocí dostihů. Stačí zajít do sázkové kanceláře (viz mapa) a u automatu si vsadit na nějakého koně.Stačí ho prostě vybrat a zvolit sázku. Pak už jen čekáte, jestli vyhraje. Mapu zaslal Vojtěch Dittrich.
První je v Los Santos pod mostem a druhá v Montgomery.

 

Komentáře
#1 | Servicehui dne March 31 2017 08:42:02
Добрый день друзья!
Наша фирма занимается свыше 10 лет ремонтом и обслуживанием оргтехники в городе Минске.Основные направления и виды нашей деятельности:

1)Заправка и восстановление картриджей

2)Ремонт и сервис оргтехники

3)Ремонт и настройка компьютеров и ноутбуков

4)SEO продвижение сайтов

5)Разработка сайтов
Всегда рады помочь Вам!С уважением,ЧУП ТЕХНОСЕРВИС ВИКТОРИЯ.
почему после заправки картриджа принтер не печатает
заправка картриджей минск партизанская
ремонт картриджа ep 22
заправка картриджей предложение
услуги оптимизация продвижение сайта
#2 | muniekole dne August 11 2017 19:57:59
Kuracja leczeniem trądziku różowatego nie istnieje kurowana tudzież najpoprawniej jest wymierzać u dołu wobec słabnięcia mierze zaczerwienienia mordzie zaś metamorfoz łatwopalnych, zmniejszenia ilości, terminu bytowania a intensywności wymiotów tudzież paralelnych zwiastunów świądu, pykania tudzież namiętność. Dwójka elementarne wybiegi leczenia trądziku różowatego to miejscowe tudzież www.tlusta-skora.pl oralnego leki antybiotyczne. Terapia laserowa pozostałaby plus przyporządkowana w charakterze forma leczenia. W trakcie gdy w przewiewu kilku tygodni wyciągi nagminnie pobudzają przelotnego pocenie się, zaczerwienienie tak bywa cofa po zabiegu. Rozwlekłe rehabilitacja, zwykle od momentu jakiegoś do dwóch lat, może ciągnąć się aż do trwałej lustracji poziomu u poniektórych pacjentów. Ondulacje kuracja istnieje nagminnie potrzebne, wszelako poniektóre losy ulegają po pewnym okresie i wytrwają niezachwianie. Niezewnętrznego wypadki, pozostawione bez leczenia, pogarszają się wspólnie spośród upływem terminu.
#3 | muniekole dne August 12 2017 03:38:35
Kuracja leczeniem trądziku różowatego nie jest sanowana natomiast najodpowiedniej jest oceniać pod względem zmniejszenia liczebności zaczerwienienia paszczy oraz odmian zapalnych, zmniejszenia ilości, wieku ostawania natomiast siły torsji a równoległych objawów świądu, jarania i afekt. Dwie oryginalnego tryby leczenia trądziku różowatego to miejscowe natomiast gleboka-zmarszczka.pl/ oralne medykamenty antybiotyczne. Rehabilitacja laserowa pokutowałaby i zaszeregowana jak odmiana leczenia. W toku kiedy w przewiewu kilku tygodni koncentraty cyklicznie skutkują nietymczasowego pocenie się, zaczerwienienie z reguły nawraca po zabiegu. Przeciągłego terapia, tak bywa odkąd niepewnego aż do dwóch latek, może prowadzić do ondulacji rewizji stanu u niektórych pacjentów. Ondulacje terapia jest nierzadko nieodzowne, wprawdzie poniektóre losy miękną po jakiemuś terminie natomiast wytrwają mocno. Nieprzyjezdne przypadki, pozostawione bez leczenia, pogarszają się jak jeden mąż z upływem terminu.
#4 | muniekole dne August 29 2017 20:17:23
likwidacja zmarszczek mimicznych jak pozbyć się kamieni kałowych http://forum.kotatsu.pl/tematy31/707,1305.htm cera tłusta mieszana czy łupież pstry jest zaraźliwy
#5 | muniekole dne August 29 2017 21:18:08
zmarszczki mimiczne zabiegi skuteczne kremy na zmarszczki http://poradnikrefluksowy.pl/poczytaj-o-zdrowiu/zlogi-jelitowe-objawy/ kamienie kałowe przyczyny kojący krem dla skóry tłustej
#6 | shareways dne September 05 2017 11:29:46
#7 | shareways dne September 05 2017 11:58:43
#8 | Abroklaw dne December 19 2017 20:03:36
Объективные отзывы о самых востребованных товарах в 2017 году

В этом году в Рунете продаётся куча товаров из категории «Красота и здоровье», и частенько данные товары представляют из себя мази или применяемые внутрь пищевые добавки.

Вполне закономерно, что перед покупкой и началом применения таких средств логично будет зайти на портал с отзывами и увидеть опыт других людей, отличный пример развернутого отзыва вы можете найти на странице миноксидил отзывы женщин с фото

Всегда помните про то, что употребление любых средств медицинского назначения стоит обсуждать с доктором, а на заниматься самолечением.
#9 | Malikero dne January 05 2018 00:32:55
Всем большой привет! Поздравляю с новым годом, хочу пожелать всем счастья, здоровья и удачи в этом году!

Нравится ваш полезный сайт, многие посты очень позновательные.

P.S если у вас наблюдаются непрятности с потенцией, то советую посмотреть этот интенет сайт - Спрей м16 страна производитель
#10 | RadgonNob dne January 13 2018 14:28:31
Большое количество пожилых людей на сегодняшний день стараются максимально быстро сдать экзамен на права, как только они достигнут совершеннолетие. Благодаря задачи начать ездить, они с разного возраста откладывают финансы на машину или мотоцикл.

Цель большинства – приобрести комфортный мотоцикл и выполнить из него «конфетку». Но вот здесь у некоторых проявляются сложности, ведь несмотря на то, какой тип транспорта, за частую – он не новый.

А допустить ошибку по малому опыту может будь кто сегодня.
Если вы желаете провести тюнинг машины или мототехники, предлагаем обратить внимание аудиосистема на квадроцикл все это сделать или узнать как это делать вы можете на нашем сайте.

Именно тут вам посоветуют и подскажут, оговорят стоимость работ и про тюнингуют ваш мотоцикл.
Производить тюнинг автомобиля – на сегодня основная ниша, которую занять желают многие. Однако, для того, чтоб стать настоящими профи – нужен опыт.

В тюнинг сервисе ARTFG "artfg.ru" находятся механики с опытом, которые умеют тюнинговать как новые машины, так и старые, процедуры по тюнингу авто в возрасте очень популярны, так как с помощью тюнинга возможно перекрасить части автомобиля, ликвидировать ржу, освежить автомобиль «под капотом».
Přidat komentář
Jméno:

Validační kód:


Zadejte validační kód:

Hodnocení
Pro hodnocení musíte být registrovaný.

Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Zatím nikdo nehodnotil.
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TopList
TOPlist
Shoutbox
Jméno:

Zpráva:

Validační kód:


Zadejte validační kód:Nemsspics
07/03/2018 04:10
Download: BD Saekano Saenai Heroine no Sodatekata Subtitle Indonesia . Torrent: [url=http://gefaeh
rliche-li

07/03/2018 04:04
ГДЗ и решебник для учебника - Фізика. Збірник задач , І.Ю.Ненаше
в. К.: УЦОЯО, 2014. — 17 с. Завдання пробного ЗНО 2014 р

Best Online Loans
07/03/2018 04:02
quick payday loans <a href="https://needa
loan.us.com">car loans</a> payday loans no teletrack check get cash now

Adult Cam Sites
07/03/2018 04:01
cam girl <a href="https://camgi
rl.us.com">girl chat</a> cam girl live girl

Nemsspics
07/03/2018 03:51
Download: Keiji 7-nin Season 3 . Torrent: [url=http://fragpo
ints.com/star/7684
/]Жан Дюжа
ЂРґРµРЅ[/u
rl