December 12 2018 12:12:14

Navigace
Domů
Články
Ke stažení
Kategorie novinek
Galerie fotek
GTA San Andreas
Cheaty
Gangy
Postavy
HW nároky
Jídlo
Létání
Mini hry
Pro přítelkyně
Policejní hvězdičky
Porovnání s VC
Příběh
Rádia
Stanice
Tělocvik
Tuning
Účesy
Vlastní hudba
Dovednosti
Zbraně
Counter Strike 1.6
INSERT command denied to user 'extragamers'@'jupiter.srv.wz.cz' for table 'fusion_online'
Kdo je on-line
Hosté on-line: 0

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 9,262
Nejnovější člen: CorwynJevy
Gangy

Ve hře Grand Theft Auto: San Andreas naleznete stejně jako v předchozí sérii nespočet gangů, které mezi sebou bojují a snaží se tak získat další území. Nezaleknou se ani policistů a jiných nástrah, které na ně číhají, ať už zvenčí, nebo z vlastních řad...

Obsah:
A) Popis gangů
B) Nabírání nových členů gangu
C) Války gangů

A) Popis gangů

Zde je přehled gangů, které můžete ve hře spatřit. Někteří jsou mírumilovní a jsou vašimi přáteli, ale někteří by vás nejraději viděli zpět za mřížemi nebo vykrvácené na ulici. Drastické? Vítejte v San Andreas.

1. Grove Street Families

Náš hlavní hrdina Carl Johnson "CJ" se vrací po pěti letech v Liberty City domů a nachází starý dobrý gang, který založili společně se svým bratrem Sweetem. Nenásilnou a spíše diplomatickou cestou se snaží získat respekt a přízeň v okolí. Bohužel v poslední době mají problémy s drogami, policií a v neposlední řadě se perou mezi sebou. Největším nepřítelem je gang Ballas, který kontroluje většinu Los Santos. Mezi potenciální vůdce lze také zařadit CJovi přátele Rydera a Big Smoka. Již ztratili většinu území a také sféru vlivu. Je  jen na vás, abyste navrátili těmto klukům jejich slávu a stali se opět nejmocnějším gangem v Los Santos.
Umístění: Jihovýchod Los Santos
Centrum:
Grove street


Auta

Greenwood

 

Savanna


WoodooOblečení: co nejvíc zelené barvy (triko, tílko, mikina, boty, jeany, šátek, kšiltovka)
Boss:
Sweet Johnson eventuelně Big Smoke, Ryder či CJ
Zbraně:
Pistole 9mm, TEC-9

2. The Ballas

The Ballas jsou největšími nepřáteli Grove Street gangu a tím pádem i vás. Mají silné zázemí a jejich černé obchody s drogami a praní špinavých peněz jim umožňují nákup zbraní a podplácení již takhle zkorumpované policie. Vyhnali Grove Street gang z většiny jeho území a chtějí se dostat ještě více do jejich centra. Jejich počet neúnosně roste a postupem hry zjistíte, že i někteří z Grove street gangu se k nim přidají.
Umístění: Východ, severozápad a jihozápad Los Santos
Centrum: Glen parkAuta

Majestic


TahomaOblečení: fialové košile, fialové šátky, fialové šortky, bílá trika a béžové jeansy
Boss:
Baal (zabijete ho na hřbitově - mise Los Sepulcros)
Zbraně:
Pistole 9 mm,UZI

3. Los Santos Vagos

Tento hispánský pouliční gang okupuje hlavně východní část Los Santos. Jsou neúprosní, neúplatní a až posedlí hájit své území proti ostatním. Neberou si žádné servítky, dokonce ani s policií to nemyslí nijak dobře. Obchod s drogami je tady na denním pořádku, uzavírají obchody s kdekým. Nicméně jsou nesmírně agresivní a jejich úhlavním nepřítelem jsou Variors Los Aztecas a San Fiero Rifa.Umístění: východ a severovýchod Los Santos
Centrum: East Beach

 

 

Cars

 

Hermes

 


Tornado

Oblečení: bílá tílka, černé kalhoty, modré šortky, žluté čelenky a tetování od hlavy až k  patě
Zbraně: Pistole 9 mm, UZI4. Variors Los Aztecas

Gang pocházející ze střední Ameriky (Mexiko) si vydobyl své území i v Los Santos. Jejich teritorium nesmí nikdo navštívit, jinak následuje palba. Jsou absolutně proti drogám, ale vydělávají si nelegálním prodejem zbraní, které pak neváhají na ulicích vyzkoušet. V Los Santos vlastní jen minimum území a to hlavně v jižním teritoriu. V jedné misi jim budete pomáhat dobýt zpět své území. Nenávidí Los Vagos a San Fiero Rifa.


Umístění: Jih a jihovýchod Los Santos
Centrum:
El coronaAuta

Glendale


 

Broadway

 


Oblečení: bílá nebo pruhovaná trička, černá vesta, šedobéžové šortky, šedé nebo černé kalhoty, tyrkysově modré čelenky a opět spousta tetování
Boss: Cesar Vialpando
Zbraně: Pistole 9 mm, UZI

5. San Fiero Rifa

Další ze středoamerických gangů, který se nějak dostal do San Andreas. Tyhlety kluky můžete potkat na jihovýchodě a ve střední části San Fierra. Jsou poměrně klidní a snaží se řešit konflikty nenásilně, i když  sebrali Da Nang boys už téměř celé doky! Navíc ještě nesnáší Los Vagos a Variors Los Aztecas, proto se rozhodli být v San Fierru, kde mají od všedních šarvátek klid. Všechny peníze z kokainového obchodu a veškeré dodávky v San Andreas jdou právě přes ně.

 


Umístění: jihovýchod a střed San Fierra
Centrum:
GarciaAuto

BladeStallion

 


Oblečení: bílá a modrá trička ,bílá tílka, černá vesta, černé kalhoty a kšandy, bílý klobouk nebo tyrkysová čelenka a sluneční brýle
Zbraně: Pistole 9 mm

6. Da Nang boys

Další cizinecký gang, tentokrát však z Vietnamu. Potulují se okolo východního pobřeží San Fierra, kde si hlídají důležitou obchodní tepnu, kterou je námořní doprava. Jsou poměrně nenásilní, proto není překvapující, pokud uvidíte jiného gangstra, jak jde okolo nich bez povšimnutí. Jejich počet je nízký, ale i tak si udržují respekt, protože ochrana a vydírání je hlavním přínosem peněz. Přímo nenávidí Triády.


 

Umístění: východ San Fierra
Centrum: Easter Basin (přístaviště)Auta

Manana
Oblečení: bílá a černá trička, modré jeansy, béžové kapsáče, černý šátek a barevně potetované ruce
Zbraně: Pistole 9 mm, UZI

7. Mountain Cloud Boys - Triads

Čínský gang založený orientálním gentlemanem Wu Zi Muem, aby ochraňovali čínskou čtvrť v San Fierru. Čínská mafie pohání všechny obchody v San Andreas a kontroluje většinu ziskových organizací. Jsou naprosto loajální vůči svému pánovi a schopni pro něj udělat cokoliv. Patří k nejbohatšímu gangu, což je koneckonců vidět i v oblečení, autech a  zbraních. Krytí jim poskytuje nejedno kasino. Poslední dobou se jim do obchodu míchají vietnamští Da Nang boys a začíná se schylovat k další válce gangů.


Umístění: střed San Fierra
Centrum:
China townAuta

StratumSultan


 

Oblečení: černé nebo tmavě šedé sako, černé kalhoty, černá kravata, brýle

Boss: Woozzie (Wu Zi Mu)
Zbraně: Pistole 9mm, Micro SMGUZI, AK-47


B) Nabírání nových členů gangu

Vzít si k sobě člena gangu patří bezpochyby k dalším lákadlům hry a přitom je to tak snadné. První podmínkou je, že musíte mít splněnou misi Los Sepulcros pro Sweeta. Pak už stačí jen pravým tlačítkem myši namířit na člena gangu Grove street famillies (ti zelení :-) a stisknout klávesu [G] (nad hlavou se mu musí zobrazit zelený trojúhelníček)


V levém horním rohu obrazovky se vám objeví ukazatel se sílou gangu. Bílý pruh znamená, jakou sílu měl gang doposud (museli jste mít najaté nějaké lidi) a zelená, o kolik jeho síla vzrostla s nově najatým členem. Naopak červený pruh znamená, že jste o člena gangu přišli. Najímání je zcela zdarma.

Ze začátku můžete mít u sebe pouze dva lidi, ale tím, že si získáte respekt (díky misím nebo válkám gangů) lze dosáhnout počtu až osmi mužů s pistolí. Pokud ovšem někdo vlastní uzi, lze mít jen gangstrů sedm, atd. Takto najmutí kluci vás chrání i před policií.Snadné, že? 

C) Války gangů

Najímání lidí jistě patří ke krásným chvílím hry, ale hlavní lákadlo jsou dlouho opěvované války gangů neboli Gang wars. Dobýváte jednotlivá území Los Santos, ale také je bráníte před vpády nepřítele. Do těchto pouličních přestřelek se neplete ani policie, protože krve a mrtvých je zde opravdu požehnaně. Ne, že by pořádkové síly neměly dostatek prostředků k jejich eliminaci, ale nikdo nechce přijít o život. Bohužel války lze pořádat pouze v Los Santos a jen s gangy Los Vagos a The Ballas, ale i tak si užijete spoustu legrace.

Není nezbytně nutné mít u sebe nějaké kluky z gangu, ale jejich krytí není zrovna dvakrát špatné, proto když jde o obranu nebo útok, tak je nezapomeňte mít po ruce.

Obrana vašeho území je lehčí záležitost, protože vám na mapě začne blikat panáček a napadené území. Nejlepší je nabrat pár kluků a vydat se tímto směrem. Nikde se moc nezdržujte, protože můžete o území přijít. Nepřátelský gang přijede ve třech autech a vy musíte zabít všechny jeho členy. Jsou většinou vyzbrojeni pistolemi, samopaly a brokovnicemi.

Expanze na nepřátelské území je o něco složitější. Musíte se dostat do oblasti ovládané cizím gangem (vyznačena na mapě fialovou - Ballas gang, nebo žlutou barvou - Los Vagos) a postřílet tam nejméně tři členy. Výhodné je použít auto s vašimi hochy, jste alespoň chvíli kryti.


Napadené území začne blikat červenou barvou a přichází útok. Ten obsahuje tři vlny, ve kterých se na vás řítí nepřátelé a vaším úkolem není nic snazšího, než přežít. Každou další vlnou roste počet nepřátel a také počet nepřátel v autě, které jim jede na pomoc, a ze kterého po vás také střílí.

První vlnu zahajují lehce vyzbrojení hoši, většinou s holýma rukama nebo pistolemi a uzinami. Stačí se schovat za auto a střílet. Lze to ovšem i ze zakleknutí.Ve druhé vlně se na vás vyřítí auto se třemi muži a gangstři s uzinami a samopaly. Zde už musíte být o něco pozornější a ohlížet se, jestli vám někdo nevběhl do zad, protože takový samopal není zrovna příjemný, pokud to z něj někdo pere do vás.Už v této vlně začnou vaši kluci padat k zemi jako hrušky a proto není od věci najít nějaké krytí nebo alespoň zakleknout a přesně střílet.Poslední vlna útoku s sebou nese to nejhorší. Čtyři kluci s uzinama v autě a nepřítel vybavený samopaly a kalašnikovy (AK'47), který nezná slitování. Stačí malá nepozornost a jste mrtvý (tedy - objevíte se u nejbližší nemocnice beze zbrané). Ta hrstka vašich kluků, která vám zůstala ve většině případů padá k zemi, protože jejich pistolky a uziny prostě na takovéto zbraně nestačí.I vás určitě trefí nějaká kulka, ale území je vaše. Další kousek na mapě se zbarvil do zelena a Grove Street famillies jsou opět o něco silnější a blíže stát se největším a nejsilnějším gangem Los Santos. Po většině přestřelek to vypadá nějak takhle.Tak se ani nedivím, že je hra povolena od 18-ti let, ale co si budeme namlouvat, hrát skvělou sérii GTA chce prostě každý. Kde jinde lze totiž najít tolik volnosti a svobody.

Nakonec ještě mapa Los Santos a území ovládané různými gangy:


Los Santos (fialově - The Ballas, žlutě - Los Vagos, zeleně - Grove Street Families, modře - Variors Los Aztecas) :


A nesmí chybět ani ta ze San Fierra (černě - Triads, modře - San Fierro Rifa, hnědě - Da Nang Boys) :


Komentáře
#1 | muniekole dne August 12 2017 03:58:20
Leczenie leczeniem trądziku różowatego nie istnieje uzdrawiana oraz najodpowiedniej jest oceniać u dołu względem zminimalizowania dozy zaczerwienienia facjacie oraz przemiany zapalnych, obniżenia ilości, okresu wytrzymania a potęgi torsji oraz jednoczesnych wskaźników świądu, przyżegania natomiast afekt. Dwa początkowego algorytmy leczenia trądziku różowatego to miejscowe tudzież http://nici-na-zmarszczki.pl/ ustnego specyfiki antybiotyczne. Rehabilitacja laserowa pozostałaby i zaliczona jako forma leczenia. W trakcie gdy w szeregu kilku tygodni wyciągi cyklicznie rodzą nietymczasowe pocenie się, zaczerwienienie zwykle powraca po zabiegu. Rozwlekłe kuracja, zwykle od niejakiego do dwóch latek, może wić się do trwałej obserwacji poziomu przy niektórych pacjentów. Ondulacje leczenie istnieje nagminnie konieczne, atoli poniektórego casusy łagodnieją po jacyś terminie natomiast istnieją niezachwianie. Cudzego przypadki, pozostawione bez leczenia, pogarszają się pospołu z upływem czasu.
#2 | muniekole dne August 12 2017 12:14:32
Leczenie leczeniem trądziku różowatego nie jest uzdrawiana a najodpowiedniej istnieje mierzyć pod spodem względem słabnięcia liczbie zaczerwienienia gęby zaś przemian zapalnych, zmniejszenia ilości, okresu wytrzymania natomiast mocy wymiotów oraz równoczesnych wskaźników świądu, spalania tudzież czułość. Dwie kluczowego sposoby leczenia trądziku różowatego owo miejscowe natomiast http://mistpolska.pl/ doustne farmaceutyki antybiotyczne. Kuracja laserowa pozostała oraz zaklasyfikowana jako forma leczenia. Na przestrzeni gdy w etapu kilku tygodni wyciągi notorycznie sprawiają chwilowe pocenie się, zaczerwienienie przeważnie powraca po zabiegu. Rozwlekłe kuracja, tak bywa od jednego do dwóch lat, może ciągnąć się do ondulacji warty stanu u niektórych pacjentów. Trwałe leczenie istnieje raz za razem nieodłącznego, acz poniektóre trafy ulegają po jakieś terminie oraz żyją mocno. Pozostałe przypadki, pozostawione bez leczenia, pogarszają się wraz z przeciekiem czasu.
#3 | muniekole dne August 29 2017 19:39:39
dieta przy wysokim cholesterolu dobry krem na zmarszczki http://zlecenia.mymielec.pl/funcs.php?name=firmy&id=5&nazwa=Vialise maseczka do cery tłustej krem na piersi
#4 | muniekole dne August 29 2017 21:54:10
jak zatuszować zmarszczki mimiczne krem na powiększenie biustu http://www.tubachorzowa.pl/blogi/uzytkownika/13/Igor_Mackowiak co na zmarszczki pod oczami domowe sposoby likwiduje zmarszczki
#5 | shareways dne September 16 2017 13:42:25
leki na trądzik różowaty maść na trądzik otrzyma dostarczanych skuteczny krem na cellulit dobry krem pod oczy przeciwzmarszczkowy
Přidat komentář
Jméno:

Validační kód:


Zadejte validační kód:

Hodnocení
Pro hodnocení musíte být registrovaný.

Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Zatím nikdo nehodnotil.
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TopList
TOPlist
Shoutbox
Jméno:

Zpráva:

Validační kód:


Zadejte validační kód:Nemsspics
07/03/2018 04:10
Download: BD Saekano Saenai Heroine no Sodatekata Subtitle Indonesia . Torrent: [url=http://gefaeh
rliche-li

07/03/2018 04:04
ГДЗ и решебник для учебника - Фізика. Збірник задач , І.Ю.Ненаше
в. К.: УЦОЯО, 2014. — 17 с. Завдання пробного ЗНО 2014 р

Best Online Loans
07/03/2018 04:02
quick payday loans <a href="https://needa
loan.us.com">car loans</a> payday loans no teletrack check get cash now

Adult Cam Sites
07/03/2018 04:01
cam girl <a href="https://camgi
rl.us.com">girl chat</a> cam girl live girl

Nemsspics
07/03/2018 03:51
Download: Keiji 7-nin Season 3 . Torrent: [url=http://fragpo
ints.com/star/7684
/]Жан Дюжа
ЂРґРµРЅ[/u
rl